Sesli Site
” Sesli Site Konuları 1 Numaralı sesli site Kimdir ?

2016 yılı yeni sesli siteler, kelimesinde araştırmamıza göre yaklaşık olarak 1850 site isimleri bulunuyor bu sitelerin içerisinde neden 1 numaralı sesli site adresi var. Çünki bizler yalnızca bugunu degil yarınlara hedef alıp sizleride yarınlara götürmeyi hedefliyoruz sesli site ailesi, olarak herşeyin en iyisi ve en güzeli olma çamasındayız. inanın okadar tilki çakal kurt varki sizleri kullanmak ve kötü emellerine alet etmek isteyenlerle doludur.

SesliSitesi kullanıcıları herzaman farklı bir sohbet platformunda farklı olması gayretleri ile meşgulken bazı yandaş siteler bizleri kendileri gibi gösterip kendi oyunlarına alet ediyolar. Kim ne yaparsa yapsın Seslideyis.com adresimiz herzaman böle seviyeli samimi kalıcı arkadaşlıkları ile sohbet hayatına devam edicekdir.

Ve bu nedenlede Google’de bir Numaralı seslisite olarakda insanlara hizmet verecek.

SESLİSİTELERİ çok fakat farklı olmakda zor iş degil sizde farklı olmak istiyorsan seslideyis.com ailesine katıl farkı yaşa sanal alem sohbet siteleri gözü ile degil real arkadaşlık ve aile olarak gör insanları. Edepli ortamda sizden küçük veya büyük insanlarla tanış hayat tecrubesi kazan insanların gönlünde taht kur sev sevil bu heycanı sende yaşa.

Türkiye’nin En neseli Sohbet adresi logo sitemize hoşgeldiniz

Seslisite, üzerinde anlık mesajlar göndermek sözler arkadaşlar bulmak için uzaklara gitmeye gerek yok bir adım kadar yakınızda olan çet sitemiz . Sesli deyis.com sizleri bekliyor. Chat sayfamız yaygın ve kalabalık bir ortamdır diger adı ile sesli sitesi, olarak bilinen popüler arkadaşlık kanalı sohbet odaları, yeni kullanıcılarını bekliyor.

Sesli Site ses Ayarı:

Arkadaşlar seslideyis.com sitemize giriş yaptıktan sonrası SPEAKYCHAT aktivex plugin indirmesi cıkıcak onu pcnize önce kurun yaklasık 15 saniya kadar süren uygulama ne işe yararıyor dıye sorçak olursanız sesli ve görüntülü konusabilme özelli için bunu kurmanız şart activex yükle der. bunu kurduktan sonra bilgisayarınıza rahatca türkçe play odamızda istediginiz şarkıyı şiiri okuyabilirsiniz. sorun yasadıgınız yerde görevli arkadaslarımıza sorabilirsiniz onlar sizlere her konuda yardımcı olucaklardır.

Egerki sorun daha büyük ise bunun İçin bana Skype Adresimden ulaşabilirsiniz. (Seslisitesi) iyi sohbetler dileriz.

Yazar Hakkında

Benzer Yazılar

SesliSiteleri

03 Şub 2017

SesliDe

15 Oca 2017

Sesli siteler

09 Oca 2017

SesliDeyis

08 Oca 2017

Yorumlar

Yorumlar(1 )

Sen de Yorumla!