SesliDeyiz Kullanıcıları

Merhaba Sevgili Seslideyiz Misafirleri Google arama motorları üzerinde seslideyiz.com Site adresini Bulamadınızmı. Seslide, seslideyiz, sesli deyiz, seslideyisim, seslidegisim,gibi aramalarında site adresi çıkmaya bilir Ve bizimle seslideyis.com adresi ile isim benzerligi yaşadıgımız için Böle bir makale paylaşmak istedim sizlere.

Seslideyiz: Site Adresi aramalarında seslideyis.com site adresimizle karşılaşabilirsiniz çünkü tek bir isim farkı olmasından seslideyiz yerine seslideyis gibi site adımızı görmeniz normaldir. yakın bi sürede bu sorunun ortadan tamamen kalkmasını umut ediyoruz çalışmalarımız bu yönde başlamış durumdadır.

SesliDeyiz.com: Adresi Çok eski bir sesli chat sitesidir insanlara ücretsiz sesli ve kameralı sohbet sitesi olarak hizmetler vermiş ve bir süre sonra kapatılmışdır.

seslideyiz.biz: Site adresi ise seslideyiz.com adresinden sonra açılmış olan biz uzantılı site adresi ile insanları diğer adreslerine yönlendirmek isteyen benzer isimli sitelerden oluşmakdadır.

Seslideyis.com Sesli aile sitemiz Buradaki seslideyis ve seslideyiz gibi kelimelerde daha güçlü ve öne çıkmıştır.

Hedefimiz türkiye ve avrupada en iyi sesli chat servisini yapıcak ailesi arkadaşlık kanalı oluşturmak herkes tarafından beğenilen ve tanınan resmi sesli sohbet platformu haline getirmekdir.

 

Yazar Hakkında

Benzer Yazılar

Seslired Sesli sohbet

09 Oca 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!