Sesli siteler

Siz eğlence sever’lerin kullanabileceği kolaylık’ta basit siteler’dir. Bu makalemi okuyunca sizler’de bana hak vereceksiniz.

Kullanıcıların ve üyeleri’nin de bildiği gibi google’de bulunması kolay, Kişilere ücretsiz Mühabbet imkanı sağlayan yerler’dir. Bu hizmet’ler sayesin’de bir çok insan sıkıcı saatlarini eğlenceli saatlere çevirebiliyor, Bir çok yalnız yaşayanlar’da arkadaş edinerek yazlnızlık’tan kurtuluyor. Gelelim bu siteler nasıl kullanılır, Nasıl yarenlik edilir, İnsan’larla iletişime nasıl geçilir öğrenelim.

Seslisiteler, Bu hizmeti sağlayan her hangi bir siteye giriş yaptınız, Öncelikle aktivex eklentisini yüklemelisi’niz, Daha sonra misafir girişine gelerek kendinize uygun nicki seçip konuşma odalarına girişi gerçekleştirin. Daha sonta panelin alt kısmın’da bulunan uzun ince kutu içerisine yazmak istediğinizi yazın ve enter yapın misafirlerle mesajlaşmaya başlayın. Mikrofona çıkmak için ise sol’da bulunan konuşma yazısının koyu siyah olmasını bekleyin. Yazı yazdığınız uzun ince kutucuk üzerin’de bulunan kamera işareti var’dır, Bu işarete tıklayarak’ta ayarları’nı yaptıktan sonra kameranızı açabilir’siniz.

Etiketler:, 133 views Okunma 09 Oca 2017

Yazar Hakkında

Benzer Yazılar

SesliSiteleri

03 Şub 2017

SesliDe

15 Oca 2017

SesliSite

09 Oca 2017

SesliDeyis

08 Oca 2017

Yorumlar


Sen de Yorumla!